PROGRAM ESTRADA

Program Estrada

17 maja 2018 (czwartek)

11:00-11:55
Występ Orkiestry Reprezentacyjnej AGH

12:00-13:00
Uroczyste otwarcie Festiwalu, przywitanie Gości, Uczestników i Organizatorów

13:30-14:00
sekcja JUDO
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

14:00-14:30
Przedstawienie teatralne w wykonaniu studentów Instytutu Filologii Angielskiej
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego

15:00-15:15
Prezentacje tańców
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

15:15-15:45
Muzeum Archeologiczne w Krakowie

15:45-16:45
Występ Zespołu Pieśni i Tańca „Krakus”
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

16:45-17:00
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HAGARD
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

17:00-17:15
Występ studentek Katedry Ukrainoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego
– Vitalina Shpakovych wykona utwór pod tytułem: „Човен”
– Magdalena Hanska wykona utwory: „Happy End” (w języku ukraińskim) – Бумбокс oraz „Nobody’s” (w języku angielskim)

17:15-17:45
Studencki Zespół Góralski „Skalni”
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

18 maja 2018 (piątek)

12:00-12:30
Występ wokalny Klaudii Zboralskiej – studentki Instytutu Filologii Romańskiej
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego

13:00-13:15
Fragment spektaklu: Boska Komedia: cz. II – Czyściec
Akademia Ignatianum w Krakowie

13:15-13:45
Muzeum Archeologiczne w Krakowie

13:45-15:00
Proces Chrystusa – wg. prawa rzymskiego
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

15:00-15:15
Wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym

16:00-17:00
CREDO
Instytut Fizyki Jądrowej PAN

17:00-17:15
Sekcja taneczna
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

17:30-17:45
Fire PK Cheerleaders
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

17:45-18:00
CREDO
Instytut Fizyki Jądrowej PAN

19 maja 2018 (sobota)

11:45-12:00
Szkoła Tańca Jane Austen – pokaz tańców XIX-wiecznych
Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II

12:00-12:15
Pokaz aerobiku w wykonaniu studentek Uniwersytetu Jagiellońskiego

12:15-12:30
Chór DOMINANTA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

12:30-13:15
Występ wokalno-taneczny zespołu „Iglika” z Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego

13:15-13:45
Pokaz mody Daleko- i Bliskowschodniej
studenci Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ oraz studenci Instytutu Konfucjusza
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

13:45-14:15
„Tureckie klimaty” – tańce tureckie i azerskie w wykonaniu studentów Katedry Turkologii
Uniwersytetu Jagiellońskiego

14:15-14:30
Szkoła Tańca Jane Austen – pokaz tańców XIX-wiecznych
Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II

14:30-15:00
Muzeum Archeologiczne w Krakowie

15:00-15:15
Wręczenie nagród w Turnieju Szachowym XVIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

16:00-16:30
Krakowska Orkiestra Staromiejska/Politechnika Krakowska